Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-11-29T16:38:00+01:00 Premiera oparta na faktach! Zobaczcie materiał grupy Smile! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/premiera-oparta-na-faktach-zobaczcie-material-grupy-smile-1511884162.png
Reklama

Premiera oparta na faktach! Zobaczcie materiał grupy Smile!

Redakcja , 29 Listopad 2017  16:38
Premiera oparta na faktach! Zobaczcie materiał grupy Smile!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Lider zespołu wyjawił nam tajemnice, że utwór został oparty na prawdziwych wydarzeniach oraz przeżyciach osobistych

Reklama

Zespół Smile z Zawiercia - w którego skład wchodzą Oskar Witas i Tomasz Bugajny, nagrał kolejny klip pt. "Zapomniana Dziewczyna" Plan zdjęciowy odbył się na terenie miasta Zawiercie skąd pochodzi Formacja SMILE. Jak udało nam się dowiedzieć singiel zespołu opowiada wspomnienie pięknej miłości, która zakończyła się zdradą. Lider zespołu Oskar wyjawił nam tajemnice, że utwór został oparty na prawdziwych wydarzeniach oraz przeżyciach osobistych.

Słowa i Muzykę tak jak w poprzedniej propozycji Smile Samotna Miłość 2016 napisał Oskar Witas i również w tym roku nawiązał do stylu nostalgicznego Disco Polo . 

Świetna atmosfera na planie zdjęciowym pozwoliła naturalnie przedstawić wszystkich aktorów a w szczególności Kasię która gra główną rolę jako wspomnienie tej która złamała serce . To co zobaczymy już nie długo w teledysku , jest owiane nutką tajemnicy więc oczekujcie z niecierpliwością na premierę i odwiedzajcie nasz kanał na YT "ZESPÓŁ SMILE" mówią z uśmiechem na twarzy Oskar i Tomek Zespół Smile zapewnia że klip ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku ;)

Tomasz Bugajny jako członek zespołu podkreśla, że klip będzie jednym z lepszych nad którymi pracował jako menager wielu zespołu. Będzie on pokazywał piękną końcówkę jesieni oraz dwa oblicza kobiet

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co za materiał! Ponętny biust gwiazdy disco polo pięknie podkreślony! Nie oderwiesz oczu!
  2. Hit disco polo wszech czasów doczekał się teledysku! Ponownie skradnie serca wszystkich słuchaczy!
  3. Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!
  4. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej