Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera klipu: Rem Faza – Ciało chce do ciała | VIDEO

2016-08-05T21:43:23+02:00 Premiera klipu: Rem Faza – Ciało chce do ciała | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/08/rem-faza-cialo-chce-do-ciala.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Rem Faza – który ma już na swoim koncie m.in. produkcję pt. „A kiedy Tańczy” w ostatnim czasie bardzo owocnie pracował nad swoją najnowszą propozycją pt. „Ciało chce do ciała”. Mały backstage teledysku „Ciało chce do...

Reklama

Zespół Rem Faza – który ma już na swoim koncie m.in. produkcję pt. „A kiedy Tańczy” w ostatnim czasie bardzo owocnie pracował nad swoją najnowszą propozycją pt. „Ciało chce do ciała”.
Mały backstage teledysku „Ciało chce do ciała” zespół udostępnił już na początku lipca.

 

 

Nowość utrzymana jest w tanecznym klimacie. Za muzykę i tekst piosenki odpowiada wokalista grupy Rem Faza – Remigiusz Pik – natomiast za produkcję muzyczną: Artur Telus.

 

Realizacją klipu do piosenki „Ciało chce do ciała” zajęła się Profesjonalna TV. Czy ta produkcja podbije Wasze serca? 

 

Zachęcamy Was do komentowania i udostępniania poniższej nowości.

 

Zobaczcie video.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiany wokalista disco polo ożenił się. Sto lat Młodej Parze. Zobaczcie ZDJĘCIA ze ślubu!
  2. Polskie gwiazdy disco polo zachwyciły za granicą! Publika na Słowacji oszalała!
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.