Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera: Jorrgus – Twój Jeden Szept | VIDEO

2016-09-02T19:16:51+02:00 Premiera: Jorrgus – Twój Jeden Szept | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/08/Jorrgus-Twoj-jeden-szept-4-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Jorrgus zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. ,,Twój jeden szept” na festiwalu w Ostródzie. To właśnie tam mogliście usłyszeć po raz pierwszy ten kawałek.   #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { ...

Reklama

Grupa Jorrgus zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. ,,Twój jeden szept” na festiwalu w Ostródzie. To właśnie tam mogliście usłyszeć po raz pierwszy ten kawałek.

 

 

Dziś prezentujemy Wam w całości teledysk do tej piosenki. Klip to ciekawie przedstawiona historia pary rodziców oraz dziecka. Całość jest przeplatana wokalami Jurka oraz Rafała. Za realizację wideo odpowiada firma Respect Media.

 

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do oglądania i oceny teledysku do piosenki pt. „Twój jeden szept.”.

 

Twój jeden szept, czuły gest
Mi wystarczy jedno słowo.
Od razu wiem, czuję że
Już zaczynam żyć na nowo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!
  2. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!
  3. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.