Reklama
Polecamy


Reklama

Prawdziwi Gentleman's! Artyści czytali dzieciom - zobaczcie materiały

2017-11-22T11:55:00+01:00 Prawdziwi Gentleman's! Artyści czytali dzieciom - zobaczcie materiały https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/prawdziwi-gentlemans-artysci-czytali-dzieciom-zobaczcie-materialy-1511208655.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

"Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym nowym doświadczeniu oraz odwiedzić najmłodszych

Reklama

Początek tygodnia rozpoczął się bardzo mile. W poniedziałek tj. 20 listopada panowie z formacji Gentleman's mieli przyjemność odwiedzić Przedszkole w Zbytowej.

Byliśmy bardzo zaskoczeni miłym przyjęciem. Mogliśmy odpowiedzieć dzieciom o zespole - bylo naprawdę wiele pytań, na które z chęcią odpowiadaliśmy. Dzieci wysłuchały czytanych przez nas bajek. Cieszymy się, że mogliśmy wręczyć im nasze płytki  ale także dostaliśmy prezent w postaci książeczki z rysunkami, a wszystko to w tematyce muzycznej .

Formacja znana jest z takich produkcji jak "Ja chcę z Tobą", "Balanga Łakatanka" czy "Zimna jak lód". Popularność formacji sukcesywnie rośnie. Jest to zasługa m.in. ich otwartości na nowe projekty czy przedsięwzięcia. Okazuje się, że artyści disco polo & dance nie tylko w śpiewie się spełniają.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym nowym doświadczeniu oraz odwiedzić najmłodszych - mamy nadzieję że przyszłych fanów - dodała na koniec formacja Gentleman's. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
  2. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.