Reklama


Reklama

Powracają – po pożarze – Biesiady Leśna Iława – sezon rozpocznie grupa Akcent!

2017-04-27T17:41:30+02:00 Powracają – po pożarze – Biesiady Leśna Iława – sezon rozpocznie grupa Akcent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Biesiady-Leśna-Iława.png

Reklama



Reklama


Koncert

Po ubiegłorocznej tragedii, kiedy to doszło do spalenia imprezowego namiotu scenariusze odnośnie dalszych imprez były różne. Na szczęście organizatorzy nie dali za wygraną i ze zdwojoną siłą pracowali na to aby powrócić ze zdwojoną siłą.   &#...

Reklama

Po ubiegłorocznej tragedii, kiedy to doszło do spalenia imprezowego namiotu scenariusze odnośnie dalszych imprez były różne. Na szczęście organizatorzy nie dali za wygraną i ze zdwojoną siłą pracowali na to aby powrócić ze zdwojoną siłą.

 

CZAS OGŁOSIĆ, ŻE BIESIADY LEŚNA W TYM ROKU STARTUJĄ PEŁNĄ PARĄ ! JUŻ 6 MAJA WIELKIE OTWARCIE RAZEM Z KRÓLEM DISCO ZENONEM MARTYNIUKIEM” – informują organizatorzy na fanpage’u imprezy.

 

Jak się okazuje, sezon majówkowy z impetem otworzy formacja Akcent znana m.in. z takich przebojów jak „Przecz Twe oczy zielone”, „Życie to są chwile” czy „Czekam na Ciebie”. Start imprezy godzina 20.00 Bielty do godziny 22.00 w cenie 15 zl, natomiast po godzinie 22.00 koszt biletu wynosi 20 zł.

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!
  2. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!
  3. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.