Reklama
Polecamy


Reklama

Power Boy z nowością pt. "Uwodzicielka serc"

2018-04-14T09:00:00+02:00 Power Boy z nowością pt. "Uwodzicielka serc" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/power-boy-z-nowoscia-pt-uwodzicielka-serc-1523649768.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Artur szykuje dla swoich fanów prawdziwą petardę.

Reklama

Już niebawem na rynku pojawi się nowa produkcja od Power Boy'a. Ten młody artysta jest już po zgraniu wokalu do swojej nowości, którą za jakiś czas usłyszcie na disco-polo.info

Nowa produkcja nosi nazwę "Uwodzicielka serca". Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nowość ma zadatki na prawdziwy hit disco polo. Artur nie chce zdradzać szczegółów, ale jak to zwykle bywa w przypadku Power Boy'a możemy się spodziewać naprawdę dobrej roboty.

O szczegółach nowej produkcji poinformujemy Was już niebawem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!
  2. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!
  3. Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.