Reklama


Reklama

Potomek Adama Mickiewicza na koncercie gwiazd disco polo! 'Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem'

2020-01-12T15:33:00+01:00 Potomek Adama Mickiewicza na koncercie gwiazd disco polo! 'Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem' https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/s-klatt-1578664934.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Robert Klatt
Reklama


Ogólna

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem – wspomina artysta.Choć od koncertu minął krótki czas, to gwiazdor już myśli o zorganizowaniu w Wilnie kolejnej

Reklama

Przez dwa lata starał się o zorganizowanie tego koncertu. – Od dawna nie było w Wilnie kolędowania w wykonaniu polskich artystów. Mam wrażenie, że dopiero na miejscu wszyscy zrozumieliśmy, że jesteśmy częścią wielkiej sprawy – mówi nam Robert Klatt.

Zobacz również: Dawid Narożny wziął w tajemnicy ślub?! Gwiazdor disco polo zaskoczył fanów! HOT FOTO!

Wokalista grupy Classic na pomysł koncertu wpadł po jednej z wizyt w stolicy Litwy. – To piękne miasto na każdym kroku splata się z naszą kulturą. Gdy zabrzmiały pierwsze nuty kolęd w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, zobaczyłem łzy wzruszenia w oczach publiczności.

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem – wspomina artysta. Wspólne kolędowanie z Marcinem Millerem i Zenkiem Martyniukiem zapamięta tym bardziej że na uroczystość przybył potomek Adama Mickiewicza – Roman Górecki-Mickiewicz w trakcie uroczystości czytał „Litanię do Matki Boskiej Ostrobramskiej”. – Teksty naszego wieszcza były moimi lekturami obowiązkowymi. Pamiętam, że zdawałem je na maturze. Z tym większą ciekawością porozmawiałem z krewnym poety – podkreśla wokalista.

Plan rodzinnej wyprawy

Choć od koncertu minął krótki czas, to gwiazdor już myśli o zorganizowaniu w Wilnie kolejnej imprezy. – Polacy, którzy tu zostali, są złaknieni naszej kultury. Były kolędy, teraz czas na bardziej rozrywkowy repertuar – mówi Robert. Artysta ma nadzieję, że następnym razem na Litwę nie wyruszy sam. Chce, aby wtedy towarzyszyły mu żona i córka, które jeszcze nie miały okazji zwiedzać pięknych zakątków Wilna.

Zobacz również: Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"
  2. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  3. Wokalistka disco polo weszła w bikini do lodowatej wody! Odważne zdjęcia trafiły do sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.