Reklama
Polecamy


Reklama

Potomek Adama Mickiewicza na koncercie gwiazd disco polo! 'Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem'

2020-01-12T15:33:00+01:00 Potomek Adama Mickiewicza na koncercie gwiazd disco polo! 'Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem' https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/s-klatt-1578664934.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Robert Klatt
Reklama


Ogólna

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem – wspomina artysta.Choć od koncertu minął krótki czas, to gwiazdor już myśli o zorganizowaniu w Wilnie kolejnej

Reklama

Przez dwa lata starał się o zorganizowanie tego koncertu. – Od dawna nie było w Wilnie kolędowania w wykonaniu polskich artystów. Mam wrażenie, że dopiero na miejscu wszyscy zrozumieliśmy, że jesteśmy częścią wielkiej sprawy – mówi nam Robert Klatt.

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Wokalista grupy Classic na pomysł koncertu wpadł po jednej z wizyt w stolicy Litwy. – To piękne miasto na każdym kroku splata się z naszą kulturą. Gdy zabrzmiały pierwsze nuty kolęd w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej, zobaczyłem łzy wzruszenia w oczach publiczności.

Nigdy czegoś takiego nie przeżyłem – wspomina artysta. Wspólne kolędowanie z Marcinem Millerem i Zenkiem Martyniukiem zapamięta tym bardziej że na uroczystość przybył potomek Adama Mickiewicza – Roman Górecki-Mickiewicz w trakcie uroczystości czytał „Litanię do Matki Boskiej Ostrobramskiej”. – Teksty naszego wieszcza były moimi lekturami obowiązkowymi. Pamiętam, że zdawałem je na maturze. Z tym większą ciekawością porozmawiałem z krewnym poety – podkreśla wokalista.

Plan rodzinnej wyprawy

Choć od koncertu minął krótki czas, to gwiazdor już myśli o zorganizowaniu w Wilnie kolejnej imprezy. – Polacy, którzy tu zostali, są złaknieni naszej kultury. Były kolędy, teraz czas na bardziej rozrywkowy repertuar – mówi Robert. Artysta ma nadzieję, że następnym razem na Litwę nie wyruszy sam. Chce, aby wtedy towarzyszyły mu żona i córka, które jeszcze nie miały okazji zwiedzać pięknych zakątków Wilna.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Nowy, wyjątkowy utwór od zespołu Top Girls. Wszyscy fani disco polo czekali na taką propozycję!
  3. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.