Reklama
Polecamy


Reklama

Porzuci disco polo i wybierze nauczanie?! Gwiazdor disco polo szczerze o swoim życiu!

2020-08-25T18:00:00+02:00 Porzuci disco polo i wybierze nauczanie?! Gwiazdor disco polo szczerze o swoim życiu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/porzuci-disco-polo-i-wybierze-nauczanie-1598195607.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcin_siegienczuk/
Reklama


Życie gwiazd

'..przecież nie zapominam o fanach i o tym, co udało mi się osiągnąć muzycznie. Z pewnością wrócę. Czekajcie na mnie' zachęca wokalista disco polo

Reklama

Od jego scenicznego debiutu minęły już przeszło dwie dekady, a fani niezmiennie proszą go o więcej. Wydawać by się mogło, że Marcin Siegieńczuk żyje, by śpiewać.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!

Mało kto wie, że jest jeszcze jedna pasja, której gwiazdor oddaje się już od dzieciństwa. – Karate zacząłem uprawiać jako nastolatek i dość szybko zrozumiałem, że z tą dyscypliną pragnę wiązać przyszłość. Obecnie mogę się pochwalić stopniem mistrzowskim i tytułem trenera II klasy w Oyama Karate – mówi „Na żywo” wokalista.

Gwiazdor doskonale łączył występy sceniczne z zaangażowaniem w rozwój kolejnych pokoleń karateków. W lutym 2019 r. założył w Białymstoku klub „ Na szczyt”. Rozwoju tego miejsca nie zastopowała nawet pandemia. W związku z kwarantanną i brakiem możliwości prowadzenia zajęć od marca do kwietnia, będę prowadził je również w wakacje, bo później czekają na nas turnieje, na których chcemy dobrze wypaść – wyjaśnia Marcin.

Chociaż treningi karate wypełniają mu teraz cały czas, to piosenkarz zapowiada, że na scenie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. – Obecnie zajmuje mnie bardzo szkoła i to, co pragnę tu stworzyć. Ale przecież nie zapominam o fanach i o tym, co udało mi się osiągnąć muzycznie. Z pewnością wrócę. Czekajcie na mnie – wyjaśnia Siegieńczuk

A miłośnicy jego talentu już nie mogą się doczekać chwili, kiedy znów usłyszą w jego wykonaniu takie piosenki, jak: „Kiedyś to było” oraz „Albo on, albo ja”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  2. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  3. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.