Reklama


Reklama

Popularny zespół disco polo o używkach 'Bongo, wiaderko, fifka, i bletka'

2020-01-19T19:02:00+01:00 Popularny zespół disco polo o używkach 'Bongo, wiaderko, fifka, i bletka' https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/popularny-zespol-disco-polo-spiewa-o-uzywkach-co-gwiazdy-chcialy-przekazac-swoja-goraca-premiera-1579447339.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ich odwaga nie zna granic i zdecydowanie nie należą do osób, które w jakimkolwiek stopniu przejmowaliby się zdaniem innych

Reklama

Twórca ponadczasowego hitu disco polo pt. „Audi w LPG” , za który pokochała go cała Polska postanowił stworzyć kawałek, który z pewnością odbije się szerokim echem wśród miłośników przekazu bez tajemnic i dobrych imprez, które w ich oczach nie mogą się obyć bez drobnych i magicznych, a przede wszystkim dodających powera i humoru środków pobudzających.

Zobacz również: Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!

Formacja Faster już niejeden raz pokazała, że ich odwaga nie zna granic i zdecydowanie nie należą do osób, które w jakimkolwiek stopniu przejmowaliby się zdaniem innych na swój temat. Takie podejście z pewnością ułatwia grupie tworzenie kawałków, poprzez które mogą wyrazić w zupełności siebie i swoje podejście do życia.

Ich muzyczne propozycje spotykają się za każdym razem z bardzo pozytywnym odzewem. Do tych najbardziej lubianych należy między innymi utwór, który został zatytułowany „Mamy lato”. Ta piosenka w wyjątkowy sposób przypadła do gustu fanów disco polo. Wszystko dzięki wakacyjnemu klimatowi, w jakim została osadzona.

Jednakże do najbardziej lubianej i rozpowszechnionej zdecydowanie należy „Audi w LPG” - fani disco polo kochają takie klubowe klimaty. Oczywiście poza tymi kawałkami, które w najlepsze podbijają klubowe parkiety dzięki flow, jakie z nich wypływa, to miłośnicy muzyki tanecznej lubią też szczerość i żartobliwość.

Właśnie taki jest ich najnowszy utwór zatytułowany „Daj bucha”. Co ciekawe, na samym początku piosenki zostało podkreślone czarno na białym, iż utwór nie ma na celu nikogo obrazić. Nie służy również do promocji różnorakiego rodzaju używek.

Co wy na ten temat sądzicie? Podoba wam się ta nowość, czy może jednak zbyt odważnie i kontrowersyjnie?

Zobacz również: Popularne małżeństwo disco polo błaga o wsparcie dla dziecka! Ten lek to dla niego ostatnia nadzieja!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dla tej gwiazdy disco polo piątek trzynastego nie był pechowy! Wręcz przeciwnie!
  2. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!
  3. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.