Reklama


Reklama

Popularna piosenka disco polo w wersji rodem z lat '90! Internauci już komentują!

2020-03-04T10:30:00+01:00 Popularna piosenka disco polo w wersji rodem z lat '90! Internauci już komentują! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/bayera-ma-krolewno-mathew-kamiz-oldschool-90s-remix-1583266692.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/BayeraMusic
Reklama


Premiera

Wyjątkowość, tajemniczość i talent artysty przelewa się na jego twórczość, którą z dnia na dzień rozkochuje większą część odbiorców

Reklama

Pamiętacie piosenkę zespołu Bayera z 2019 roku pt. „Ma królewno”? Utworem zainteresował się Mathew & KamiZ, którzy zdecydowali się nieco odświeżyć ten kawałek. Musicie tego przesłuchać.

Zobacz również: Znany utwór disco polo stał się liryczną opowieścią. Efekt jest zdumiewający!

Zespół Bayera dał się poznać szerszej publiczności z takich utworów, jak „Ta szalona dziewczyna” , „Popłyniemy” czy też „Obrączki szczerozłote” i oczywiście „Wyjątkowa miłość”. Radek – wokalista i jednocześnie lider formacji Bayera jest bardzo tajemniczym artystą. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych wykonawców, którzy raczej szczodrze dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami.

Wokalista zespołu Bayera jest ich przeciwieństwem. Radek bardzo ceni i chroni przed mediami swoją prywatność, jak i swoich bliskich. Czyni go to bardzo wyjątkowym, bo mimo tego, ma rzesze fanów, którzy byliby w stanie wskoczyć za nim w ogień.

Wyjątkowość, tajemniczość i talent artysty przelewa się na jego twórczość, którą z dnia na dzień rozkochuje większą część odbiorców. Niedawno w sieci pojawił się remix do jego utworu sprzed roku pod tytułem „Ma królewno”.

Za remix odpowiedzialny jest Mathew & KamiZ. Choć panowie sprawili, że kawałek został odświeżony, to paradoksalnie piosenka została przedstawiona w wersji charakterystycznej dla lat 90-tych. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest zaskakujący.

"ooo kurłaa dobre i to pierwszych dzwiękach kawał dobrej roboty", "Piękny remix", "Jest moc" komentują już internauci 

Jak wam się podoba taka propozycja?

Zobacz również: Wokalistka disco polo w centrum zainteresowania Polaków! Wiemy, co zwróciło ich uwagę!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!
  2. Szczery uśmiech na twarzy Marcina Millera! Gwiazdor disco polo został wyjątkowo wyróżniony!
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.