Reklama
Polecamy


Reklama

„Polskie wesele” w wykonaniu Dandi Dance | Foto

2016-10-13T14:55:04+02:00 „Polskie wesele” w wykonaniu Dandi Dance | Foto https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/10/Dandi-Dance-Polskie-wesele-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Dandi Dance – którą tworzy rodzeństwo Dominika i Daniel – szykuje dla swoich fanów kolejną produkcje, w której prym wiedzie „Polskie Wesele”.   Formacja  która powstała przy współpracy z prawdziwymi fachowcami z branży...

Reklama

Grupa Dandi Dance – którą tworzy rodzeństwo Dominika i Daniel – szykuje dla swoich fanów kolejną produkcje, w której prym wiedzie „Polskie Wesele”.

 

Formacja  która powstała przy współpracy z prawdziwymi fachowcami z branży disco polo nie spoczywa na laurach i intensywnie pracuje nad swoimi kolejnymi propozycjami. Obecnie zespół jest już po zdjęciach produkcji, która opiewa jedną z najlepiej wspominanych zabaw – jaką jest wesele.

 

Zobaczcie jak wyglądała praca na planie teledysku do nowej produkcji. Już niebawem making of oraz premiera teledysku.

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  3. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.