Reklama
Polecamy


Reklama

Podwójne święto w ekipie Power Play | Sylwek Gazda obchodzi dziś swoje urodziny

2016-12-31T14:34:50+01:00 Podwójne święto w ekipie Power Play | Sylwek Gazda obchodzi dziś swoje urodziny https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Power-Play-2017-urodziny-Sylwka.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Sylwestrowa noc, a właściwie dzień i noc należą do Sylwestra Gazdy – lidera i wokalisty zespołu Power Play, który w branży wylansował takie przeboje jak „Co ma być to będzie”, „Obłędna”, „Najpiękne”, ̶...

Reklama

Sylwestrowa noc, a właściwie dzień i noc należą do Sylwestra Gazdy – lidera i wokalisty zespołu Power Play, który w branży wylansował takie przeboje jak „Co ma być to będzie”, „Obłędna”, „Najpiękne”, „Lubisz to lubisz” czy „Kochaj mnie”. Otóż  dzisiaj tj. 31 grudnia wokalista obchodzi swoje urodziny oraz … imieniny, stąd też Power Play świętuje podwójnie, a nawet i potrójnie, gdyż rok 2016 przyniósł im wiele sukcesów.

 

Jako redakcja portalu disco-polo.info życzymy Sylwkowi Wszystkiego co Najlepsze! Dużo szczęścia, radości, a przede wszystkim zdrowia. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów jak i produkcji rejestrowanych „naszym obiektywem”. Niech ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i przyniesie wszystko to co dobre. Bądź jaki jesteś i się nigdy nie zmieniaj!

 

„Sto lat, Sto lat niech żyje Sylwek nam!” – śpiewamy całą redakcją!

 

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Sylwka.

 

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.