Reklama


Reklama

Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!

2020-10-25T15:38:00+01:00 Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/nowosc-w-swiecie-disco-polo-przyniosla-artyscie-wielki-sukces-1603631568.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dobra passa gwiazd disco polo trwa w najlepsze! Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube'a

Reklama

Każdy, kto osiągnął sukces wie, ile ciężkiej pracy to kosztuje. Im większe starania, tym bardziej cieszy osiągnięcie. Ten zespół disco polo ma ogromne powody do radości, utwór został doceniony!

Zobacz również: Zmysłowy kadr wokalistki disco polo w skrzydłach! Angelika z Top Girls kusi w śmiałej publikacji!

Zespół Bayera na ma swoim koncie wiele wpadających w ucho utworów: „Obrączki szczerozłote”, „Popłyniemy”, „Ta szalona dziewczyna” czy „Nie wiem jak”. Odtworzenia kawałków formacji na portalu YouTube liczone są w milionach, co świadczy o ogromnym talencie grupy! Kilka dni temu zespół zaprezentował swój najnowszy utwór zatytułowany „Do samego rana”. W 48 godzin po premierze kawałek osiągnął niesamowity sukces!

Utwór „Do samego rana” przez jakiś czas zajmował 5 miejsce, a następnie 6 na karcie czasu na portalu YouTube. Jest się czym pochwalić, bo w ostatnim tygodniu to kolejny kawałek stworzony przez Artystów disco polo, który osiągnął tak spektakularny wynik. Nowość zespołu Bayera nabija coraz więcej wyświetleń i tylko patrzeć, jak przekroczą one milion!

Grupie Bayera gratulujemy sukcesu i przekonani jesteśmy, że to dopiero początek!

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!
  2. Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!
  3. Paweł Dudek z nową płytą! Zwycięzca Twoja Twarz brzmi znajomo wzbogacił ją kilkoma muzycznymi kąskami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.