Reklama
Polecamy


Reklama

Pertti z zespołem Rytm Garwolin wystąpił w serialu "Blondynka" | - zobaczcie video

2018-01-14T12:23:00+01:00 Pertti z zespołem Rytm Garwolin wystąpił w serialu "Blondynka" | - zobaczcie video https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/01/pertti-z-zespolem-rytm-garwolin-wystapil-w-serialu-blondynka-zobaczcie-video-1515795711.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Rytm Garwolin
Reklama


Telewizja

Jest to nie lada wyróżnienie! Występ aktorki był jakby finałową sceną, którą poprzedził koncert Pertti'ego z grupą Rytm Garwolin,

Reklama

Formacji Rytm Garwolin, której dowodzi Pertti pojawiła się ostatnio na planie zdjęciowym do serialu "Blondynka".Zespół wystąpił w jednym z klubów, gdzie prowadzone były zdjęcia. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna z głównych scen odbywała się podczas ich koncertu.

"W czasie nagrywania zdjęć do serialu mieliśmy swój występ w dyskotece, z piosenką "Niepokojąco piękna", natomiast od razu po nas występowała również jedna z aktorek serialu

przyznał w rozmowie z nami wokalista, Albert Prządka. 

Występ aktorki był jakby finałową sceną, którą poprzedził koncert Pertti'ego z grupą Rytm Garwolin, która jak już w wakacje wspominaliśmy zagrała na weselu Doroty (Mig) i Marka.

Jest to ogromne wyróżnienie dla zespołu, stąd też gratulujemy osiągnięć i polecamy poniższe video, które odtworzy się po kliknięciu w zdjęcie. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  2. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!
  3. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.