Reklama
Polecamy


Reklama

Paula (Top Girls) „Drogę do kariery otworzył jej casting” – smaczki nowego „Na żywo”

2016-11-04T16:40:44+01:00 Paula (Top Girls) „Drogę do kariery otworzył jej casting” – smaczki nowego „Na żywo” https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/11/Top-Girls-Na-zywo.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

W kolejnym – już listopadowym – wydaniu gazety „Na Żywo” głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo” jest Paula Karpowicz – wokalistka zespołu Top Girls, której drzwi do kariery otworzył m.in. casting.   „Najpierw wy...

Reklama

W kolejnym – już listopadowym – wydaniu gazety „Na Żywo” głównym tematem artykułu – dotyczącego działu Disco Polo” jest Paula Karpowicz – wokalistka zespołu Top Girls, której drzwi do kariery otworzył m.in. casting.

 

„Najpierw wysłałam nagrania kilku piosenek, a potem zaproszono mnie na spotkanie do siedziby wytwórni. Miałam wystąpić przed komisją, w której zasiadali m.in.: Mirosław Trzciński z Milano i dyrektor Robert Kiełczewski. Czułam się onieśmielona. Przygotowałam dwa utwory, pierwszy z repertuaru zespołu Exaited, drugi Pięknych i Młodych. W połowie drugiej piosenki usłyszałam: „OK, wystarczy, bierzemy Cię, to jest to!”. Nie mogłam w to uwierzyć! – wspomina.

 

Moi bliscy bardzo mi kibicują. Siostra najchętniej jeździłaby ze mną na wszystkie koncerty – śmieje się piosenkarka. Za kilka lat Paula widzi siebie nie tylko w roli gwiazdy disco polo, ale przede wszystkim mamy. – Marzę, żeby mieć córeczkę – mówi.”

 

 

Oprócz głównego tematu dotyczącego Pauli w najnowszym wydaniu gazety  nie zabrakło również rozkładu koncertów m.in. zespołu Mig oraz After Party.

 

Gazeta „Na żywo” to nasz partner, stąd też co tydzień udostępniamy Wam smaczki z najnowszego tygodnika.

 

 

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  2. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!
  3. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.