Reklama
Polecamy


Reklama

Patryk Pegza (After Party) urzeczony! "Sandra szacun" - napisał!

2017-08-12T15:03:00+02:00 Patryk Pegza (After Party) urzeczony! "Sandra szacun" - napisał! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/08/patryk-pegza-after-party-urzeczony-sandra-szacun-napisal-1502539747.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook - Patryk Pegza
Reklama


Życie gwiazd

Kreatywność fanów disco polo nie zna granic, tym bardziej gdy chodzi o formację After Party. To co zrobiła Sandra oczarowało Patryka!

Reklama

To żadna tajemnica - lider zespołu After Party dał się poznać fanom muzyki disco & dance nie tylko jako przebojowy wokalista, ale również jako człowiek o szczodrym sercu.

Dzięki swej nietuzinkowej osobowości i zainteresowaniu, które kieruje w stronę swoich odbiorców, Patryk rozkochał w sobie wiele disco serc, które co rusz dziękują mu za to że jest, tworzy wspaniałe piosenki, zawsze znajdzie czas na rozmowę. 

Podobnie jak Sandra, która wytatuowała sobie nazwę zespołu

Takie tatoo to ja rozumiem Ps Sandra szacun ja bym sie nie odważył 

Trzeba przyznać, że tego typu działania robią wrażenie.

Patryk Pegza to niewątpliwy szczęściarz, którym niczym gwiazdy muzyki pop, może chlubić się bardzo aktywnym fan club'em.

https://www.youtube.com/watch?v=KeQw8jtbMQI 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!
  2. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  3. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.