Reklama
Polecamy


Reklama

Panel rekomendacji


Reklama

Widget nad stopkąReklama

 •  

  Przede wszystkim uważam, ze jest to portal najszybszy w newsach, najlepiej poinformowany i wiarygodny. Portal dla o osób z branży i fanów disco polo, którzy chcą być na bieżąco z każdym newsem, nowością, premiera czy relacja z najważniejszych imprez.

  Marcin Ketchup Szkałuba, członek formacji Power Play
 •  

  Disco-polo.info, to miejsce w które codziennie zaglądam z przyjemnością. W jednym miejscu znajduję wiadomości ze świata disco & dance, najnowsze teledyski, relacje z koncertów oraz wywiady.

  Maciej Mardyłło, magazyn Disco Polo Mix
 •  

  Najbardziej rzetelny portal o muzyce disco polo. Najszybsze źródło informacji o gwiazdach nurtu disco w Polsce. Skarbnica wiedzy dla każdego fana muzyki dance.

  Jakub Sałach, członek formacji Veegas
 •  

  Polecam portal Disco-Polo.Info, bo jest to serwis, który promuje Polską muzykę taneczną, wspiera działalność zespołów i jest zawsze na bieżąco, podając tylko prawdziwe informacje na temat zespołów.

  Łukasz Gesek, lider formacji Gesek
 •  

  Disco-Polo.info to największy i najbardziej liczący się portal w tym gatunku muzycznym. Są pierwsi tam gdzie dzieje się coś ciekawego związanego ze światem disco polo, aby moc dzielić się z tym z cała społecznością fanów tego gatunku. Najgorętsze newsy, ciekawostki z życia gwiazd, najnowsze produkcje tylko na tym portalu.

  Artur Suchcicki, lider formacji Power Boy
 •  

  Disco-Polo.info to największy portal związany z muzyką disco polo. Portal ten z pewnością przyczynia się do ogromnego rozwoju tej muzyki. Wysokiej jakości multimedia udostępniane na tej stronie są niepodważalnym dowodem o jakości tego portalu.

  Przemek Nieweglowski, właściciel PN Media
 •  

  Portal disco-polo.info to największa, aktualizowana na bieżąco baza informacji o tematyce Disco. Współpraca z portalem to sama przyjemność ! Ci ludzie to pasjonaci - a pasja rodzi profesjonalizm

  Adam Jurkowski, lider zespołu Moment
 •  

  Współpraca z Disco-Polo.info zawsze układa się znakomicie. To jedyny portal na rynku, który zawsze ma sprawdzone informacje. Warto też podkreślić skuteczność i terminowość działania portalu.

  Marcin Kotyński, menager zespołu Defis


Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.