Reklama
Polecamy


Reklama

Ostry komentarz gwiazd disco polo! Artyści pożegnają się z uwielbianą muzyką?!

2020-08-22T18:08:00+02:00 Ostry komentarz gwiazd disco polo! Artyści pożegnają się z uwielbianą muzyką?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/gwiazdy-disco-polo-odchodza-z-branzy-lobuzy-zaskakuja-1598011978.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/lobuzagram/
Reklama


Życie gwiazd

'Staramy się robić coraz lepszą jakościowo muzę i teledyski, której ludzie niezależnie od gustu muzycznego nie będą wstydzili się słuchać'

Reklama

Muzyka disco polo od lat 90-tych zdobywała ogromną popularność! Od tamtego czasu, przeszła niemałą transformację i czarowała słuchaczy coraz to nowym brzmieniem i genialną treścią.

Zobacz również: Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!

Wybitnych i piekielnie zdolnych artystów w branży rozrywkowej nie brakuje, a fani disco chodzą dziś po kraju z podniesionym czołem. Wszystko rozwija się we właściwą stronę, ale czasem otrzymujemy informację, która mocno potrząsa całą branżą. Wypowiedź jednego z najpopularniejszych zespołów, stawia pod znakiem zapytania ich dalszą karierę w stylu disco polo! Łobuzy, bo o nich mowa, są świeżo po premierze utworu pt. „Yakuza”, którą wykonali wraz ze znanym z hitu „Ona by tak chciała” Ronniem Ferrari.

W serwisie muzycznym, pod teledyskiem, trwały zagorzałe dyskusje dotyczące Ronniego i jego przynależności do gatunku disco polo. Chcąc stanąć w obronie kolegi, zespół Łobuzy opublikował komentarz, który zszokował wielu ich fanów:

„Ej ziomeczki rozminiacze, posłuchajcie sobie naszych kawałków w chronologicznej kolejności. Zobaczcie, że przeszliśmy kawał drogi od „Ona czuje we mnie piniądz”. Staramy się robić coraz lepszą jakościowo muzę i teledyski, której ludzie niezależnie od gustu muzycznego nie będą wstydzili się słuchać. Bądźcie z nami w tej drodze Mordunie, to zajdziemy daleko!”.

Oficjalne pożegnanie z nurtem disco polo nie miało miejsca, ale powód do niepewności w związku z przyszłością uwielbianej grupy pozostał!

Mamy jednak nadzieję, że ten czarny scenariusz się nie spełni! Dla całego świata tanecznych dźwięków, byłaby to nienajlepsza wiadomość, mimo że obecna, muzyczna droga Łobuzów, jest bardzo atrakcyjna i może zachwycać także zagorzałych fanów disco polo.

A Wy co o tym myślcie?

Zobacz również: Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Intymne zdjęcia piosenkarki disco polo. Gwiazda pozuje w staniku!
  2. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  3. Folk Lady atakuje świat disco polo! Niesłychanie taneczna produkcja jest już w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.