Reklama
Polecamy


Reklama

Okradziono Kamila Chludzińskiego – lidera grupy Extazy

2016-07-16T17:09:02+02:00 Okradziono Kamila Chludzińskiego – lidera grupy Extazy https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/07/Extazy-disco-polo.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Kamil Chludziński – to na co dzień wokalista prężnie rozwijającego się zespołu Extazy, który na rynku muzyki disco & dance znany jest z takich przebojów jak „Kakao”, „Balujemy dziś w domu” oraz „Po uszy zakochany”.   Dzisiaj, tj. 16 lipca...

Reklama

Kamil Chludziński – to na co dzień wokalista prężnie rozwijającego się zespołu Extazy, który na rynku muzyki disco & dance znany jest z takich przebojów jak „Kakao”, „Balujemy dziś w domu” oraz „Po uszy zakochany”.

 

Dzisiaj, tj. 16 lipca wokalista poinformował, iż w nocy z piątku na sobotę, ktoś pokusił się o karygodny czyn!

 

„UWAGA UWAGA !!! Pilna wiadomość z piątku na sobote skradziono mi samochód MAZDE 6 Miasto Zambrow ul Łomżyńska Dla znalazcy, bądź osoby z cenna informacja wysoka nagroda pieniężna 5 tys zł Udostępniające post na swojej osi czasu !!! Z góry dzieki „ – poinformował Kamil m.in. na fanpage’u zespołu Extazy.

 

 

dodając  pod postem z informacją o kradzieży na swoim fanpage’u, że „Nie rozchodzi sie o kase tylko o ZASADY”Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, prosimy o kontakt!

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!
  2. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!
  3. Sławomir i Kajra na oczach wielomilionowej widowni telewizji Polsat! Artyści skradną wielkie show?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.