Reklama


Reklama

Wyjątkowa sala na wesele w Browarze Prost
Reklama

Reklama
Ogłoszenie

Wyjątkowe wesele zorganizowane według własnego pomysłu to marzenie każdej Młodej Pary. Najważniejszym elementem, od którego zależy całe przyjęcie jest miejsce na wesele. Główna sala weselna oferowana przez Browar Prost jest w stanie pomieścić do 130 osób, natomiast kameralne wesele można zorganizować w jednym z równie stylowych, mniejszych pomieszczeń, zwanych vip room’ami. Każda sala może zostać udekorowana zgodnie z pomysłem nowożeńców. Sala weselna posiada wystarczająco dużo miejsca na ustawienie konsoli DJ’a lub instrumenty zespołu muzycznego grającego na żywo. Menu weselne przygotowywane przez naszych kucharzy jest dostępne w trzech wariantach, natomiast jesteśmy otwarci na sugestie i możemy przygotować potrawy jakie zaproponują Państwo Młodzi. Wśród oryginalnych atrakcji Browaru Prost znajdują się przede wszystkim personalizacja naszych kraftów na wesele, oprowadzanie po miejscu, gdzie ma miejsce produkcja piwa oraz degustacja wszystkich warzonych na miejscu piw rzemieślniczych. Poza tym, wieloletnia organizacja ślubów umożliwia przygotowanie także standardowych atrakcji, takich jak bufety tematyczne, fotobudki lub zaproszenie animatorów zajmujących się prowadzeniem gier i zabaw weselnych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Link do ogłoszenia:

https://www.browarprost.pl/sala-weselna-wroclaw

Polecane nowościReklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.