Reklama
Polecamy


Reklama

Cristo Dance szuka saksofonisty/tki!
Reklama

Reklama
Ogłoszenie

Jesteś młodym/ą dynamicznie rozwijającym się instrumentalistą? Pozytywna energia to Twoja natura? Uczysz się nowego materiału z łatwością pożerania porannego "Fakt-u"? Tak! To Ciebie szukamy! :) Ale przejdźmy do szczegółów: Instrumentarium które nas interesuje to saksofon. Płeć dowolna (!) Ważne, ale nie najważniejsze jest to, żebyś miał/a w dyspozycji instrumentarium potrzebne do grania koncertów. Jeśli nie masz, ale czujesz, że to może być "to" - daj nam koniecznie znać przez wiadomość email, może uda nam się pomóc. Potrzebujemy kogoś dostępnego czasowo (pamiętaj, że na koncert trzeba też dojechać, wrócić, robić próby etc), zdolnego do zaangażowania się (mowa o długofalowej współpracy) który wskoczy do rozpędzającego się discopolowego pocisku i swoją osobą wspomoże nas w rozpędzeniu się do końca. Ważny jest dla nas atrakcyjny wygląd - oczywiście nie chodzi nam o klona Enrique Iglesias'a, ale raczej młodego człowieka, dbającego o swoje ciało. Żeby była jasność - nie chodzi o paradowanie na scenie półnago. Ważna dla nas jest również kultura osobista, być może daleko bardziej niż umiejętności - wszystko można wyćwiczyć, ale na scenie spędzamy zaledwie godzinę, a reszta czasu to jazda w busie, soundcheck'i, wspólne kolacje i obiady. Oferty proszę składać na: kontakt@cristodance.pl

Cristo Dance: https://web.facebook.com/cristo.discopolomusic/

Link do ogłoszenia:

https://web.facebook.com/cristo.discopolomusic/

Polecane nowościReklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.