Reklama
Polecamy


Reklama

Odebrało mu głos! Wokalista disco polo stanął w obliczu wielkiej tragedii!

2019-03-11T20:30:00+01:00 Odebrało mu głos! Wokalista disco polo stanął w obliczu wielkiej tragedii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/odebralo-mu-glos-wokalista-disco-polo-stanal-w-obliczu-wielkiej-tragedii-bardzo-lubimy-pana-piosenki-uslyszal-1552236691.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/Zespół-Muzyczny-DEFIS-585851448108738/
Reklama


Życie gwiazd

Mimo chwilowych wątpliwości wokalista disco polo przełamał swój strach, aby choć na chwilę podarować uśmiech swoim najmniejszym fanom i ich mamom

Reklama

Uwielbiany przez wielu fanów wokalista disco polo zmierzył się z własnym strachem i chorobą najmłodszym. Karol Zawrotniak – lider grupy Defiswziął udział w akcji „Piękna Mama”. Spotkanie z uczestnikami wywołało w nim mnóstwo emocji

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

EMOCJE TARGAŁY WOKALISTĄ DISCO POLO! 

„Początkowo bałem się i wczoraj miałem odmówić przyjazdu, dzisiaj wiem że mój udział dla mnie był wielkim przeżyciem, dał mi dużo do myślenia ... Widząc dzieci które tak dużo przeżyły cierpień a mimo to uśmiech towarzyszył im cały czas , bezcenne było usłyszeć od mam tych dzieci "bardzo lubimy Pana piosenki" albo od jednej z pacjentek "cemu Pan nie ma kapelusa?" Jak jestem rozgadamym i śmiałym człowiekiem tak w przeciągu 2 sekund odebrało mi głos ...  ” przyznał artysta sceny disco polo wspominając swój udział w akcji.

Po raz czwarty w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie odbyła się akcja „Piękna Mama”, mająca na celu wsparcie mam, które często tygodniami czuwają przy łóżku swojego chorego dziecka. 

Fundacja "Gdy Liczy się czas" organizując kobietom strefę relaksu pragnie m.in. w możliwie największy sposób oderwać czuwające przy łóżkach mamy od życia szpitalnego, bólu, łez, strachu i bezsilności. 'Cieszę się że chociaż na chwilę mogliśmy wspólnie podarować komuś innemu uśmiech w trudnych chwilach' – zaznaczył Defis w swojej wypowiedzi. Jego przybycie i zaangażowanie w akcję okazało się dla wielu uczestników bezcenne. Również sam Karol wyciągnął z tego spotkania lekcje "zacznijmy doceniać to że jesteśmy zdrowi , to bardzo ważne a jak trudne..." - dodał.

Karol, jesteś wielki!!! Dałeś z siebie ogrom ciepła, radości i wsparcia. Dziękujemy, że byłeś z nami ❤️❤️❤️ - napisali organizatorzy tego wspaniałego przedsięwzięcia dziękując Karolowi za czas, przybycie i wsparcie

Zobacz również: Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.