Reklama
Polecamy


Reklama

Nowy członek rodziny w życiu Dawida Narożnego! Jego córka się popłakała z radości!

2020-01-30T18:02:00+01:00 Nowy członek rodziny w życiu Dawida Narożnego! Jego córka się popłakała z radości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/dawid-narozny-i-jego-dziewczyna-pokazali-nowego-czlonka-rodziny-rozczulajace-zdjecia-1580393468.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Dawid Narożna
Reklama


Ogólna

Para, będąca na co dzień aktywna w mediach społecznościowych postanowiła podzielić się w niedzielę radosną nowiną '..Nasze maleństwo już w drodze

Reklama

Nie minęło kilka dni, a już zdążyła się rozwiązać zagadka, którą Dawid Narożny i jego partnerka dali do myślenia wielu osobom. Para, będąca na co dzień aktywna w mediach społecznościowych postanowiła podzielić się w niedzielę radosną nowiną "Nowy członek rodziny.. <3 Nasze maleństwo już w drodze". 

Zobacz również: 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!

Choć wpis mógł sugerować ciąże, nie było o niej nigdzie wprost napisane. Jak się teraz okazało w ogóle nie chodziło o dziecko!

Dawid Narożny jest już tatą cudownej Gabrysi, która nie widzi poza nim świata, podobnie jak jego ukochana - Joanna! Można rzec, że jest to miłość niczym z bajki. Zakochani niedawno postanowili podzielić się w social mediach radosną nowiną, jaka ich spotkała. Okazuje się, że Dawid Narożny wspólnie ze swoją ukochaną zadbali o nowego członka rodziny! 

Jest nim mały kotek, któremu dali na imię Bianco! Zwierzak miał już swój Instagramowy debiut na profilu u Joanny. Trzeba przyznać, że jest przesłodki, a swoim pięknymi oczami potrafi chwycić za serce. To właśnie z jego powodu rozpłakała się Gabrysia, gdy otworzyła prezentowe pudełko, w którym był wspomniany kociak.

A Wy Lubicie kotki? 

Zobacz również: Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.