Reklama


Reklama

Nowość: Lovers – Ucieknijmy stąd | FOTO

2017-06-07T16:33:35+02:00 Nowość: Lovers – Ucieknijmy stąd | FOTO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/06/Lovers-Ucieknijmy-stad-7.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Lovers tworzą dwaj bracia Piotr Krupiński oraz Konrad Krupiński. Panowie są już po zdjęciach do swojego nowego teledysku, który realizują do piosenki pt. „Ucieknijmy stąd”. Mimo szalejących basów piosenka jest lekka i nie jest t...

Reklama

Zespół Lovers tworzą dwaj bracia Piotr Krupiński oraz Konrad Krupiński. Panowie są już po zdjęciach do swojego nowego teledysku, który realizują do piosenki pt. „Ucieknijmy stąd”.
Mimo szalejących basów piosenka jest lekka i nie jest to typowa „łupaniną”, a raczej bardzo rytmiczna i ciepła propozycją.  Utwór opowiada o miłości oraz wyjątkowej dziewczynie. Teledysk został nagrany pod Warszawą w stadninie konie.

 

Podczas kręcenia klipu doszło do pewnego incydentu. Konrad Krupiński dawał z siebie wszystko łącznie z dużym ryzykiem podczas ujęć z drona, gdzie koń się spłoszył i tylko dzięki dużemu doświadczeniu w jeździectwie nie doszło do wypadku.

 

Za realizację klipu odpowiada firma Robert Big K.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.