Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Jorrgus – Twój Jeden Szept (Kowerowisko Acoustic Cover)

2016-12-03T16:19:01+01:00 Nowość: Jorrgus – Twój Jeden Szept (Kowerowisko Acoustic Cover) https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Kowerowisko-Twoj-jeden-szept.png

ReklamaReklama


Ogólna

Panowie – Marcin oraz Krystian – tworząc covery znanych przebojów, sukcesywnie z produkcji na produkcję zdobywają coraz liczniej serca miłośników i sympatyków muzyki disco & dance.   Po trzech miesiącach od udostępnienia oficjalnej produk...

Reklama

Panowie – Marcin oraz Krystian – tworząc covery znanych przebojów, sukcesywnie z produkcji na produkcję zdobywają coraz liczniej serca miłośników i sympatyków muzyki disco & dance.

 

Po trzech miesiącach od udostępnienia oficjalnej produkcji „Twój Jeden Szept” w serwisie YouTube – panowie udostępnili wspomniany utwór formacji Jorrgus we własnej interpretacji. „Nasz nowy cover leci do Was!” Kowerowisko nadało piosence nieco innej, bardziej romantycznej i nastrojowej szaty przez co utwór zdobył nowe życie.

 

 

My oczywiście jak zawsze trzymamy za chłopaków kciuki, a Was zachęcamy do obejrzenia poniższej nowości. Swoją drogą, który cover według Was wyszedł chłopakom najlepiej?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  2. Sławomir Świerzyński dziadkiem na medal?! Gwiazdor disco polo zorganizował wnukom niesamowitą niespodziankę!
  3. Piękna gwiazda disco polo wyeksponowała swoje ciało! Internauci pod wrażeniem figury!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.