Reklama
Polecamy


Reklama

Nieśmiertelny przebój Tarzan Boy'a w nowej wersji!

2019-09-19T18:00:00+02:00 Nieśmiertelny przebój Tarzan Boy'a w nowej wersji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/niesmiertelny-przeboj-tarzan-boya-w-nowej-wersji-1568473817.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy Wy również nie możecie się doczekać premiery teledysku tak, jak my?

Reklama

Ponadczasowy przebój „Promienie” dostał drugie życie! Drinki, palmy, plaża, słońce, piękne kobiety i Tarzan Boy! Zapraszamy do oglądania rewelacyjnego materiału z planu teledysku do piosenki, bez której ciężko jest sobie wyobrazić imprezę weselną.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Nie ma fana disco polo, które nie znałby wykonawcy Tarzan Boy i nie słyszał piosenki pt. „Promienie” , która jest grana na każdym weselu. Można by stwierdzić, że kawałek jest wyznacznikiem udanej imprezy.

Tarzan Boy jest wyjątkowym zespołem ze względu na swoją historie, która sięga lat 90 - tych. Formacja powstała za sprawą śp. Krzysztofa Rutkowskiego, którego pokochały miliony Polaków. Niestety wokalista przegrał walkę z chorobą. W zespole pojawił się nowy wokalista, Marcin Nowak.

Artysta godnie reprezentuje formacje Tarzan Boy i prężnie działa nie osiadając na laurach. Niedawno odwiedził słoneczną Chorwację, gdzie pracował nad klipem do dwóch przebojów. Jednym z nich są „Promienie” , a na informacje o drugiej produkcji będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość.

Na pewno nie zabraknie pikantnych scen, miłosnych uniesień i słodkiego ananasa. Oba teledyski będą na najwyższym poziomie, gdyż za ich realizacje odpowiedzialna jest jedyna w swoim rodzaju, niezawodna grupa RakoczyFilm. „Promienie” niezaprzeczalnie są kultowym przebojem w świecie disco polo.

Nie ma osoby, która nie wiedziałaby, jak leci refren tego kawałka. Świeżość wniesiona przez Marcia z pewnością pozytywnie wpłynie na jego dalszą karierę.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Czy Wy również nie możecie się doczekać premiery teledysku tak, jak my?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!
  3. Zmysłowa modelka w produkcji disco polo! Nowość Lucas.M podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.