Reklama
Polecamy


Reklama

Niech miłość będzie w nas! NOWOŚĆ - przesłuchajcie jako pierwsi premierę Let's Dance & Fair Play

2018-04-09T09:39:00+02:00 Niech miłość będzie w nas! NOWOŚĆ - przesłuchajcie jako pierwsi premierę Let's Dance & Fair Play https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/niech-milosc-bedzie-w-nas-przesluchajcie-jako-pierwsi-premiere-lets-dance-fair-play-1523055021.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Wspomniany team postanowił połączyć siły i zrealizował wspólnie propozycję pt. "Niech miłość będzie w nas", która zbiera owocne plony

Reklama

"No no po raz kolejny świetny utwór oby tak dalej" - czytamy w jednym z pierwszych komentarzy dotyczących nowej produkcji Let's Dance & Fair Play. 

Wspomniany team postanowił połączyć siły i zrealizował wspólnie propozycję pt. "Niech miłość będzie w nas". Wspomniana nowość utrzymana jest w tanecznym klimacie, który powinien spodobać się wielu odbiorcom muzyki disco polo & dance. 

"Niech miłość będzie w nas Niech leci w świat! Niech miłość będzie w nas! Bawcie się dobrze" napisała na swoim profilu formacja Let's dance. Poniżej prezentujemy Wam wspomnianą nowość. Czy ta produkcja stanie się hitem? Wszystko w rękach odbiorców

(...) Co dzień będę Cię całował Co dzień będę śpiewał Ci Nigdy Ciebie nie zostawię Z Tobą spędzę wszystkie dni...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Duet gwiazd disco polo, czy serdeczna przysługa? Artyści łączą siły!
  2. Trzy piekielnie seksowne wokalistki disco polo pokazały klasę na wielkiej scenie!
  3. Gwiazda disco polo zostanie w tym roku mężatką?! Angelika z Top Girls odda się w ręce losu?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.