Reklama


Reklama

Największy hit disco polo tego na żywo! Daj To Głośniej i "Mama ostrzegała' podbili całą Polskę!

2019-09-24T07:00:00+02:00 Największy hit disco polo tego na żywo! Daj To Głośniej i "Mama ostrzegała' podbili całą Polskę! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/najwiekszy-hit-disco-polo-tego-na-zywo-daj-to-glosniej-i-mama-ostrzegala-podbili-cala-polske-1569106237.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Koniecznie zobaczcie ich występ!

Reklama

Największy hit muzyki disco polo od kilku dobrych miesięcy podbija całą Polskę! Debiutanci na rynku disco polo oczarowali wszystkich, który uwielbiają dobrą zabawę w rytm doskonałej muzyki.

Zobacz również: Szykuje się wielka rewolucja! Nowy krążek Sławomira zawojuje rynkiem muzycznym?!

Daj to Głośniej to zespół, który próbował sił w programie Disco Star. Mimo niepowodzenia zaprezentowali swój autorski utwór pt. "Mama ostrzegała", który okazał się strzałem w dziesiątkę.

Ponad 54 miliony odtworzeń to najlepszy wynik w świecie muzyki disco polo i nie tylko w ostatnich miesiącach. Zespołu Daj To Głośniej nie mogło zabraknąć na najbardziej roztańczonej imprezie w tym roku. Mowa oczywiście o Roztańczonym PGE Narodowym.

Ekipa Daj to Głośniej ewidentnie dała głośniej i rozbujała cały stadion oraz widzów w naszym kraju. Ich występ był jednym z najciekawszym podczas całej imprezy.

Czy piosenka pt. "Mama ostrzegała" to największy przebój tego roku? 

Zobacz również: Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!

Oceńcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakujące pożegnanie wokalisty disco polo! Artysta zwrócił uwagę na burzliwy czas!
  2. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  3. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.