Reklama
Polecamy


Reklama

'Mówię stop' Stanowcza postawa wokalisty disco polo przyniesie mu korzyści?

2020-04-04T11:00:00+02:00 'Mówię stop' Stanowcza postawa wokalisty disco polo przyniesie mu korzyści? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/fisher-mowie-stop-nowosc-1585856739.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Grupa Fisher nagrała kawałek pod tytułem „Mówię stop”. Piosenka jest idealnym odzwierciedleniem tego, co tak naprawdę w życiu powinno się liczyć

Reklama

Czyżby ostateczne słowo od formacji Fisher? Zespół disco polo nagrał nowość z dość nietypowym teledyskiem.

Zobacz również: Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!

Zespół Fisher działa aktywnie na rynku disco polo od ponad 12 lat. Liderem i wokalistą formacji jest Piotr Stawowczyk. Grupa dała się poznać między innymi z takich utworów, jak „Potrzebuję Cię” , „Urodziłem się” i oczywiście „Czym jest miłość”. 

Można rzec, że odpowiedzią na to pytanie jest utwór, jaki powstał we współpracy z zespołem Mejk. Ich wspólne dzieło zostało zatytułowane „Bo to miłość”.

Tym razem formacja Fisher nagrała kawałek pod tytułem „Mówię stop”. Piosenka jest idealnym odzwierciedleniem tego, co tak naprawdę w życiu powinno się liczyć, a jak jest w rzeczywistości. Ludzie dążą za wartościami materialnymi, przez co nie do końca dostrzegają piękno świata i nie potrafią czerpać radości z życia.

Na szczęście wokalista disco polo nagrał utwór „Mówię stop” , z którym powinni zapoznać się dosłownie wszyscy. Prawdopodobnie jest to tylko kwestia czasu, aż piosenka trafi do największych rozgłośni radiowych i zacznie podbijać listy największych przebojów.

Zgadzacie się z przesłaniem pd formacji Fisher?

Zobacz również: Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.