Reklama
Polecamy


Reklama

Mikesh zrealizował nowość pt. „Droga życia” | Hit?

2017-04-05T15:01:22+02:00 Mikesh zrealizował nowość pt. „Droga życia” | Hit? https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Mikesh-Droga-życia.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Artysta z Piły nie zwalnia tempa. Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką była produkcja pt. „Żaneta” Mikesh zapowiada koleją nowość pt. „Droga życia”.   Ostatnie dni były dla niego nad wyraz pracowite, gdyż opr...

Reklama

Artysta z Piły nie zwalnia tempa. Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką była produkcja pt. „Żaneta” Mikesh zapowiada koleją nowość pt. „Droga życia”.

 

Ostatnie dni były dla niego nad wyraz pracowite, gdyż oprócz przygotowań do sezonu koncertowego formacja pracowała nad najnowszą piosenką i klipem, który po raz kolejny zrealizowała ekipa Faster Media. Jak widać panowie znaleźli wspólny język przez co ich wspólne produkcje wojują na rynku. Premiera całości przewidziana została na Święta Wielkanocne.

 

„Utwór idealnie wpisuje się w wiosenno-letnie rozważania,  ponieważ mówi o miłości, marzeniach i o tym jak warto iść swoją drogą  i  mimo upływu lat warto znać swoje wartości w życiu...” – zdradził nam zespół Mikesh! W oczekiwaniu na całość mamy dla Was kilka foto zajawek.

 

 

Mikesh – Żaneta

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca nowość podbija serca fanów disco polo! Ten duet to prawdziwa petarda!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  3. Chwalebna pieśń disco polo na cześć niezwykłej kobiety!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.