Reklama
Polecamy


Reklama

Michał z Coolers zrobił sobie… prezent!

2017-03-30T20:47:25+02:00 Michał z Coolers zrobił sobie… prezent! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/03/Michał-Gęsikowski.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Wczoraj frontman grupy Coolers oraz solowego projektu Emgie. Michał Gęsikowski zrobił sobie w studio tatuażu Tattoino w Inowrocławiu swoje pierwsze tatuaże dwa pióra.   Jak zdradził naszej redakcji pióra oznaczają jego nazwisko a także to że ...

Reklama

Wczoraj frontman grupy Coolers oraz solowego projektu Emgie. Michał Gęsikowski zrobił sobie w studio tatuażu Tattoino w Inowrocławiu swoje pierwsze tatuaże dwa pióra.

 

Jak zdradził naszej redakcji pióra oznaczają jego nazwisko a także to że w dawnych czasach poeci i muzycy pisali tylko takimi piórami tworząc swoje dzieła, a że Michał także pisze piosenki i teksty to wymyślił sobie takie o to pióra.

 

Poniżej dwa zdjęcia z sesji. Pierwsze z przed a drugie po zakończeniu pracy. Michał jest z nich zadowolony i zdradził nam, że to nic nie boli.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo w prześwitującej bluzce! Na zdjęciu widać niemal wszystko!
  2. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  3. Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.