Reklama
Polecamy


Reklama

Maykel - Viva Polacy | Premiera klipu! Hymn Polaków na MŚ w Rosji

2018-05-02T17:57:00+02:00 Maykel - Viva Polacy | Premiera klipu! Hymn Polaków na MŚ w Rosji https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/maykel-viva-polacy-premiera-klipu-hymn-polakow-na-ms-w-rosji-1525276666.jpg

ReklamaReklama


Premiera

Zobaczcie nową produkcję od Maykel'a pt. "Viva Polacy"

Reklama

Maykel przygotował specjalny utwór wraz teledyskiem na Mistrzostwa Świata w Rosji, które już niebawem. Jest to hymn zagrzewający Polaków do dzielnej walki. Nowość nosi nazwę "Viva Polacy".

Śmiało mogę stwierdzić że to już jest disco polo nowej Generacji. Ponad dwadzieścia lat temu zespół Bayer Full,skomponował piosenkę „Bo Wszyscy Polacy To Jedna Rodzina” którą pokochało Miliony Polaków i stała się przebojem. Moja piosenka ma to samo na celu,ale przede wszystkim zagrzewać Polaków do walki, i być dumnym z tego że się jest Polakiem „VIVA POLACY 2018” - powiedział nam wokalista.

Zobaczcie nowość jako pierwsi.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  2. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!
  3. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.