Reklama
Polecamy


Reklama

Marian – Najlepsza dziewczyna | TRAILER

2017-02-13T13:47:44+01:00 Marian – Najlepsza dziewczyna | TRAILER https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Marian-Najlepsza-dziewczyna-TRAILER-4-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Marian, czyli tak naprawdę Mariusz Wieczorek. Pochodzący z okolic Wyszogrodu ukończył szkołę muzyczną na saksofonie. Mając 12 lat zaczął grać na weselach i przez 15 lat to robi po dziś dzień. Prywatnie Marian jest kierowcą ZTM w Warszawie, jednak ...

Reklama

Marian, czyli tak naprawdę Mariusz Wieczorek. Pochodzący z okolic Wyszogrodu ukończył szkołę muzyczną na saksofonie. Mając 12 lat zaczął grać na weselach i przez 15 lat to robi po dziś dzień. Prywatnie Marian jest kierowcą ZTM w Warszawie, jednak marzy mu się kariera w disco polo.

 

Parę tygodni temu informowaliśmy was o samej postaci jaką jest Mariusz. Dziś przedstawiamy Wam zdjęcia z planu teledysku oraz zapowiedź debiutanckiej produkcji Mariana. Teledysk powstaje do piosenki pt. „Najlepsza dziewczyna”. W klipie nie zabraknie oczywiście wokalisty jak i uroczych kobiet.

 

 

Zobaczcie już teraz jak zapowiada się nowość. Premiera już niebawem na disco-polo.info.

 

Marian – Najlepsza dziewczyna – Trailer

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia
  2. Fani zespołu disco polo przeżyli miłość od pierwszego wejrzenia. Nowość od formacji Spike w romantycznym klimacie
  3. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.