Reklama
Polecamy


Reklama

Marek Biedrzycki po raz drugi został ojcem

2015-06-13T02:49:12+02:00 Marek Biedrzycki po raz drugi został ojcem https://disco-polo.info/Upload/articles/

ReklamaReklama


Ogólna

Nie dość, że utalentowany wokalista, muzyk i jeszcze kilka specjalizacji w jego rękach byśmy znaleźli, to na dodatek dumny ojciec. Od czasu do czasu na koncie Marka Biedrzyckiego wokalisty grupy Effect możemy zobaczyć urocze zdjęcia Jego córeczką ...

Reklama

Nie dość, że utalentowany wokalista, muzyk i jeszcze kilka specjalizacji w jego rękach byśmy znaleźli, to na dodatek dumny ojciec. Od czasu do czasu na koncie Marka Biedrzyckiego wokalisty grupy Effect możemy zobaczyć urocze zdjęcia Jego córeczką Olą. Sesja zdjęciowa w bajkowych kolorach, mistrzowskie czesanie przez tatę małej Oli, a teraz również tata dla Adasia.

 

Marek Biedrzycki został po raz drugi ojcem. Tym razem to chłopczyk o imieniu Adaś. Jak sam napisał Marek na swoim profilu jego syn waży 4.320 kg i jest bardzo dumny z tego.

 

Liderowi grupy Effect bardzo serdecznie gratulujemy, życzmy zdrowia jak i dla synka, córeczki tak i dla żony oraz oczywiście Markowi. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z jego profilu.

 

Post z FaceBook

Dumny i blady ojciec.Przedstawiam wam Pana Adama Biedrzyckiego 4.320kg

Posted by Marek Biedrzycki on 12 czerwca 2015

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  2. Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!
  3. Energy Girls z nową premierą! Gwiazdy disco polo zabierają fanów w podróż w czasie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.