Reklama
Polecamy


Reklama

Making of: Dandi Dance – Polskie wesele | VIDEO

2016-10-20T20:33:44+02:00 Making of: Dandi Dance – Polskie wesele | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/10/Dandi-Dance-Polskie-Wesele.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Dandi Dance – którą tworzy rodzeństwo Dominika i Daniel – przygotowała dla swoich fanów kolejną produkcje, w której tym razem prym wiedzie „Polskie Wesele”.    „w tej piosence zobaczymy jak Pałuczanie bawili się ...

Reklama

Grupa Dandi Dance – którą tworzy rodzeństwo Dominika i Daniel – przygotowała dla swoich fanów kolejną produkcje, w której tym razem prym wiedzie „Polskie Wesele”. 

 

„w tej piosence zobaczymy jak Pałuczanie bawili się w czasie wesela, co jedli (…) możemy też obserwować jak Pałuczanki były ubrane (…) tutaj również (…) jest folklor, muzyka, piękne słowa” – wyznała Pani Halina, Zastępca Burmistrza Żnina.

 

 

„Jestem pod niesamowitym wrażeniem kreatywności i przebojowości młodych ludzi, którzy umieją do tego wciągnąć rodzinę, przyjaciół (…) Pięknie promują Pałuki, tradycje ludowe” – dodał Vicestarosta Żnina, Andrzej Hłond, któremu inicjatywa Dominiki i Daniele bardzo się podoba.

 

Formacja  Dandi Dance – to grupa, która powstała przy współpracy z prawdziwymi fachowcami z branży disco polo. Rodzeństwo nie spoczywając na laurach sukcesywnie – i jak widać z ogromnym zaangażowaniem – rozwija skrzydła. Jesteście ciekawi zatem jak zapowiadana się produkcja pt. „Polskie Wesele”, która w całości jest zainspirowana  tradycjami?

 

Zobaczcie obszerny reportaż z planu teledysku.

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.