Reklama
Polecamy


Reklama

Magda Narożna rzuciła się w wir pracy by zapomnieć o problemach?!

2020-03-06T21:51:00+01:00 Magda Narożna rzuciła się w wir pracy by zapomnieć o problemach?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/magda-narozna-rzucila-sie-w-wir-pracy-by-zapomniec-o-problemach-1583085586.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Magda Narożna
Reklama


Życie gwiazd

Wszystko wskazuje na to, że intensywne zawodowe'pięć minut' będzie trwać jeszcze wiele miesięcy– Na pewno zrobię sobie przerwę, by nacieszyć się latem

Reklama

Doskonale sprawdziła się w roli jurorki dwóch ostatnich edycji programu „Disco Star”. Dlatego nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, że Magdalenę Narożną, liderkę Pięknych i Młodych, będzie można ponownie zobaczyć w „Disco Band Weselny Show”, w którym zmierzą się ze sobą najlepsze zespoły weselne.

Zobacz również: Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!

Jako jedyna z naszej grupy byłam wcześniej jurorem – wyjaśnia piosenkarka, która kilka lat temu także uczestniczyła w popularnym talent show „Must Be The Music”. Oprócz artystki uczestników oceniać będą: Norbert Bieńkowski – dziennikarz radiowy, Kuba Urbański z grupy Playboys oraz Sławomir Świerzyński, lider formacji Bayer Full.

Każde z nas ma podobne oczekiwania względem zespołów. Jednak to ja jestem najsurowsza – mówi gwiazda i wylicza: „Mają zaśpiewać każdy utwór, ale też zabawić gości i dobrze prezentować się na scenie”. Magda zaznacza, że ma już swoich faworytów, ale na razie nie chciała zdradzać szczegółów.

To jest czas wytężonej pracy

Ostatnie dni wypełniają gwieździe nie tylko plany zdjęciowe do nowej produkcji Polo TV, ale również praca nad muzycznymi nowościami Pięknych i Młodych. – Niedawno zmienił nam się skład. Teraz czas udowodnić, co możemy zrobić we trójkę z Danielem Wilczewskim i Danielem Biczakiem – mówi nam piosenkarka.

Grupa zaprezentowała już utwór „Bez siebie”. – Na Wielkanoc pojawi się kolejna kompozycja. Tym razem będzie to coś do tańca – zapowiada artystka. Ale wszystko wskazuje na to, że intensywne zawodowe „pięć minut” będzie trwać jeszcze wiele miesięcy. – Na pewno zrobię sobie przerwę, by nacieszyć się latem – podsumowuje wokalistka.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Melodie - NA żywo

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo w rozpaczy! O rodzinnej tragedii poinformował swoich fanów!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Fantastyczna składanka wielkich przebojów disco polo jest już dostępna!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.