Reklama


Reklama

Legendarny przebój disco polo z lat '90 w nowej odsłonie! Takich hitów już nikt nie tworzy!

2019-12-10T13:00:00+01:00 Legendarny przebój disco polo z lat '90 w nowej odsłonie! Takich hitów już nikt nie tworzy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/legendarny-przeboj-disco-polo-w-nowej-odslonie-zespol-diadem-zaskakuje-1575912732.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Chyba każdy fan disco polo, ale i również zwykły odbiorca, który na co dzień trwoni od muzyki tanecznej, zna tej przebój

Reklama

Wielki powrót prawdziwych brzmień disco polo? Formacja Diadem z przebojem z lat 90 powróciła z odświeżoną wersją.

Zobacz również: Uroczy widok! Partnerka Dawida Narożnego pokazała się z nowonarodzonym synem. Do kogo jest podobny?!

Mowa o utworze z repertuaru zespołu Mega Dance, którego w tamtym czasie członkiem był obecny wokalista grupy Diadem. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie znałaby pierwotnej wersji piosenki zatytułowanej „Ewa Odeszła”.

Chyba każdy fan disco polo, ale i również zwykły odbiorca, który na co dzień trwoni od muzyki tanecznej, zna tej przebój.Odświeżony hit ściśle nawiązuje do pierwszej wersji tego utworu. Patrząc przez pryzmat dzisiejszych propozycji muzycznych, to śmiało można stwierdzić, że trudno jest o takie hity, jakie były tworzone kiedyś.

W ówczesnym świecie disco polo nie ma takich przebojów od młodych wykonawców, które byłyby pamiętane po upływie 2-3 lat, a co dopiero mówić przez pryzmat kilkunastu tak, jak w przypadku piosenki „Ewa odeszła” która jest ponadczasowa.

Nowa wersja bez wątpienia w natychmiastowym tempie znajdzie się na listach największych przebojów. W końcu niełatwo jest stworzyć hit. A im jednak się udało.

Lubicie wracać do starych przebojów z lat 90- tych?

Zobacz również: Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!
  2. Fani disco polo wyczuwają wielki hit! Czy nowy utwór formacji Menelaos podbije rynek?
  3. Gwiazdy disco polo rozwalają system?! Mamy komentarz fana! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.