Reklama
Polecamy


Reklama

Legendarna wokalistka disco polo z lat '90 powraca z nowy utworem! To prawdziwy hit?!

2020-01-01T13:00:00+01:00 Legendarna wokalistka disco polo z lat '90 powraca z nowy utworem! To prawdziwy hit?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/legendarna-wokalistka-disco-polo-powraca-z-nowy-utworem-to-prawdziwy-hit-1577706669.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nowa propozycja jest utrzymany w stylu, który kochają fani zespołu Venus oraz prawdziwego, starego disco polo

Reklama

Venus była jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Wylansowała takie hity jak: „Fortuna”, „Nasza Nastolatka” czy „Magiczne miejsce”, a wielu mężczyzn wzdychało na jej widok. Niestety po sporym sukcesie w 2002 roku wokalistka zamilkła na lata!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!

W 2018 roku przepiękna artystka powróciła i pokazała światu nowe produkcje takie jak "Jak mam zapomnieć" czy "Wciąż mi powtarzasz". W przedostatnim dniu bieżącego roku Venus postanowiła ponownie o sobie przypomnieć i zaprezentowała teledysk do piosenki pt. "Czy to możliwe".

Nowa propozycja jest utrzymany w stylu, który kochają fani zespołu Venus oraz prawdziwego, starego disco polo. W klipie oprócz samej Ani zobaczymy przystojnego młodego mężczyzna.

Całość prezentuje się niezwykle ciekawie co może zagwarantować, że wokalistka disco polo będzie na ustach wszystkich. Czy nowa produkcja pt. "Czyto możliwe" to początek i w 2020 roku zobaczymy dużo więcej propozycji od legendarnej wokalistki?

Zobacz również: Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Szalenie taneczna nowość disco polo już podbija internet! Pablo numerem jeden?!
  2. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  3. Wokalistka disco polo w prześwitującej bluzce! Na zdjęciu widać niemal wszystko!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.