Reklama
Polecamy


Reklama

LaMaro- Chodź kochanie | Video | PREMIERA

2017-08-16T10:26:00+02:00 LaMaro- Chodź kochanie | Video | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/08/lamaro-chodz-kochanie-video-premiera-1502806196.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Ta premiera okaże się hitem? Grupa już jakiś czas temu zapewniła nas, że jest bardzo energetycznym team'em, który jak widać, nie spoczywa na laurach.

Reklama

Założycielem zespołu jest Zbigniew Sobczak, który od dziecka związany jest z muzyką. Wokalista jest wszechstronnie uzdolnioną osobą, gdyż sam pisze teksty, muzykę i śpiewa. Drugim członkiem zespołu jest Marta Stefaniak – wokalistka, która występuje na scenie od kilku lat.

Mimo iż zespół swój debiut datuje na początek 2017 roku, to mają już dla Was kolejną propozycję! 

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam kolejny efekt naszej pracy. Gorąco zachęcamy do zobaczenia teledysku i oczywiście do odsłuchu! 

Formacja LaMaro zrealizowała wakacyjną nowość pt. "Chodź kochanie", która jak zobaczycie opiewa w bardzo słoneczną, wakacyjną scenerię.

Grupa już jakiś czas temu zapewniła nas, że jest bardzo energetycznym team'em, który jak widać, nie spoczywa na laurach. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Uwielbiana formacja Extazy z gorącą premierą! Ten przebój porwie całą Polskę?!
  2. Półnaga gwiazda disco polo spędza wakacje na „Bali”?! Zdjęcia mówią wszystko!
  3. Marcin Miller (Boys) zaśpiewa po francusku! Wokalista disco polo rozpocznie światową karierę?!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.