Reklama


Reklama

Koniec z kłamstwami?! Wokalista disco polo przerwał milczenie! "Nie polecamy kłamczuchów i ludzi, którzy psują tą branżę'

2019-08-09T21:24:00+02:00 Koniec z kłamstwami?! Wokalista disco polo przerwał milczenie! "Nie polecamy kłamczuchów i ludzi, którzy psują tą branżę' https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/koniec-z-klamstwami-wokalista-disco-polo-przerwal-milczenie-nie-polecamy-klamczuchow-i-ludzi-ktorzy-psuja-ta-branze-1565376220.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/zespolrompey/
Reklama


Życie gwiazd

Do sieci trafiło obszerne oświadczenie zarazem apel wokalisty disco polo

Reklama

Muzyka disco polo nieprzerwanie zyskuje na popularności. Podobnie jak jej przedstawiciele. Co chwilę na rynku muzycznym pojawiają się nowe zespoły, co nie tylko gwarantuje nam różnorodność repertuaru, ale również wzrastającą konkurencję. Czy to właśnie ona jest powodem powstałych pomówień?

Jeden ze znanych zespołów udostępnił w sieci niepokojący materiał! Mowa o grupie Rompey, która znana jest z takich produkcji jak "Mała, Ty już nie pij", "Moja góraleczko" czy klipu pt. "Mam obsesję", w którym rolę odegrała Roksana Węgiel. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że wokalista wspomnianej formacji disco polo zdecydował się zareagować! 

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

"NIE POLECAMY KŁAMCZUCHÓW I LUDZI, KTÓRZY PSUJĄ TĄ BRANŻĘ..."

Moi Drodzy, zmuszony zostałem do nagrania ważnego OŚWIADCZENIA w sprawie zespołu Suski i pomówień, które są kierowane w naszą stronę do organizatorów imprez. Ogromnie proszę - podajcie to dalej, udostępniajcie - skończmy raz na zawsze z kłamczuchami w branży. Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy z nami pracują i nas wspierają! - napisał zespół Rompey udostępniając obszerne oświadczenie wideo

Z opinii Marcina wynika, że wspomniany przez niego zespół udostępnia m.in. nieprawdziwe informacje związane z grupą Rompey. Dzwoni do organizatorów imprez i potocznie mówiąc wciska im kit. Przestań kłamać organizatorów imprez - apeluje wokalista, który wielokrotnie wspierał w potrzebie kolegę z branży. Obecnie grupa Rompey w żaden sposób nie współpracuje ze wspomnianą w oświadczeniu formacją i co więcej, w ogóle jej nie poleca. 

Artysta ma nadzieję, że tego typu sytuacja się już nie powtórzy i jego reakcja, w tym nagrany materiał video zakończą szkalowanie "Ostatni raz, proszę Cię o to, byś przestał w jakikolwiek sposób kłamać organizatorom imprez, że stale współpracujesz z zespołem Rompey... "

Sytuacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów i znajomych formacji Rompey, którzy są wręcz oburzeni oszczerstwami, o których artysta disco polo wspomina w nagraniu. Czy sytuacja będzie miała swój finał na policji? Żadnej oficjalniej informacji w tym temacie nie podano. 

Zobacz również: Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Kulisy konfliktu w disco polo! Lider popularnej grupy przerwał milczenie!
  2. Smutek i tęsknota w sercu Artysty disco polo! Poruszające wyznanie gwiazdora łamie serca fanów!
  3. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.