Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus & Maciej Dziemiańczuk 'Dziemian' w nowej produkcji | VIDEO

2018-06-01T10:54:00+02:00 Jorrgus & Maciej Dziemiańczuk 'Dziemian' w nowej produkcji | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/jorrgus-maciej-dziemianczuk-dziemian-w-nowej-produkcji-video-1527704149.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jerzy Szuj postanowił połączyć siły i do współpracy przy produkcji zaprosił Macieja Dziemiańczuka

Reklama

Mimo napiętego grafiku Jorrgus nie spoczywa na laurach. Artysta z myślą o swoich fanach przygotował kolejną produkcję ("Chcę podziękować Ci"), do której nagrał także klip. Część zdjęć została wykonana już w ubiegłym tygodniu. Kolejne materiały powstawały w środę tj. 30 maja. 

Jak się okazuje, Jerzy Szuj postanowił połączyć siły i do współpracy przy produkcji zaprosił Macieja Dziemiańczuka, który w sieci znany jest jako "Dziemian". Czy to połączenie zagwarantuje sukces? Z pewnością niebanalne brzmienie. 

Zobacz również: Jerzy Szuj (Jorrgus) szczęśliwym ojcem. Wokalista disco polo udostępnił zdjęcie z żoną i córką!

Obaj panowie znani są niekonwencjonalnych brzmień, o czym świadczy również udostępniony do sieci materiał. Jorrgus i Dziemian zagrali fragment nowej produkcji, po czym video udostępnili w sieci. Pierwsze komentarze są obiecujące

Jak udało nam się dowiedzieć, utwór będzie stylem podobny do piosenki „W szczęściu”, która po dziś dzień jest wybierana przez Młode Pary jako utwór na pierwszy taniec weselny. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pilne! Ktoś podszywa się pod uwielbianą wokalistkę disco polo! Gwiazda grupy Top Girls prosi fanów o pomoc!
  2. Windstar z nowością podbije rynek disco polo? Gorąca premiera już w sieci!
  3. Uwielbiany Dawid Narożny publikuje wyjątkowe zdjęcie! Wokalista lada moment zostanie ojcem!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.