Reklama
Polecamy


Reklama

Jorrgus jak Leonardo DiCaprio

2016-12-16T15:10:21+01:00 Jorrgus jak Leonardo DiCaprio https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Jorrgus-jak-Leonardo-DiCaprio-1-1.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Jerzy Szuj, czyli założyciel i wokalista w formacji Jorrgus ostatnie dni roku postanowił poza domem. Obecnie przebywa Tajlandii. Jurek udał się na krótkie wakacje w środku zimy.   Na swoim profilu społecznościowym Jurek udostępnił zdjęcia na ...

Reklama

Jerzy Szuj, czyli założyciel i wokalista w formacji Jorrgus ostatnie dni roku postanowił poza domem. Obecnie przebywa Tajlandii. Jurek udał się na krótkie wakacje w środku zimy.

 

Na swoim profilu społecznościowym Jurek udostępnił zdjęcia na których widać jak wypoczywa. Kilka zdjęć zostało zrobiony w zatoce Maya Bay – phi phi leh. Jest to jedna z najsłynniejszych miejscówek na świecie. W tym miejscu nakręcony był film z 2000 roku “Niebiańska plaża” z Leonardo DiCaprio w roli głównej.

 

Jurek mógł poczuć się jak gwiazda światowego formatu. Zresztą sami zobaczcie fotki.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.