Reklama


Reklama

Internauci domagają się ukarania gwiazd disco polo! 'Do więzienia na dożywocie!!'

2018-11-12T15:20:00+01:00 Internauci domagają się ukarania gwiazd disco polo! 'Do więzienia na dożywocie!!' https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/internauci-domagaja-sie-ukarania-gwiazd-disco-polo-do-wiezienia-na-dozywocie-1542031018.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostre, zarazem niemiłe słowa padły w stronę gwiazd disco polo! Internauci nie kryją oburzenia, domagają się interwencji specjalnych służb

Reklama

Takiego ataku w sieci dawno nie było! Oburzeni internauci domagają się ukarania wokalistek disco polo, które według nich ośmieszyły nie tylko nasz naród, ale również prezydenta! Lawina komentarzy zalała internet! Pojawiły się w nich nawet paragrafy! 

Po raz kolejny na szczycie skandalicznej drabinki pojawiły się kontrowersyjne wokalistki disco polo. W związku z obchodzeniem setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Małgorzata i Esmeralda Godlewskie udostępniły w sieci materiał video, na którym zaśpiewały hymn! Spotkało się to z ogromnym oburzeniem internautów, którzy domagają się ukarania gwiazd disco polo. "Wstyd, że to są polki"; Toż to istna hańba. Powinni za to karać"

To jest obraza uczuć patriotycznych. Publiczne znieważenie Narodu. Znieważenie, ośmieszenie, pogarda wobec Narodu polskiego i jego symboli. Warunek konieczny do odpowiedzialności karnej. Do sądu...

Pojawiły się również komentarze, w których internauci powoływali się na paragrafy! Według nich Siostry Godlewskie okazały co najmniej lekceważenie Narodowi Polskiemu

Panie zlamaly poniższe przepisy: art. 49 Kodeksu Wykroczeń: „§ 1. Kto w miejscu publicznym demonstracyjnie okazuje lekceważenie Narodowi Polskiemu, Rzeczypospolitej Polskiej lub jej konstytucyjnym organom, podlega karze aresztu albo grzywny.

Mam nadzieję, że zostaniecie zamknięte wreszcie za takie rzeczy

Do więzienia na dożywocie !!

Według opisu siostry odśpiewały Hymn Polski na prośbę prezydenta. Komentarzy ze zbulwersowaniem internautów w zawrotnym tempie przybywa. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie po raz kolejny wywołały aferę. Czy tym razem gwiazdy disco przesadziły?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!
  2. Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!
  3. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.