Reklama
Polecamy


Reklama

Gwiazdor disco polo lat '90 żałuje dni, których nie spędził ze swoimi dziećmi!

2019-12-30T09:00:00+01:00 Gwiazdor disco polo lat '90 żałuje dni, których nie spędził ze swoimi dziećmi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/kasia-go-usidlila-na-dobre-brak-tytulu-1577548208.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Chociaż ukończył studia muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym w Białymstoku w klasie klarnetu, to w jego duszy od początku grała muzyka rozrywkowa…

Reklama

Z dawnego składu uwielbianego zespołu disco polo - Imperium pozostał już tylko jego lider. Od 29 lat Mirosław Krysztopa przyciąga fanów jak magnes. Chociaż ukończył studia muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym w Białymstoku w klasie klarnetu, to w jego duszy od początku grała muzyka rozrywkowa…

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Rodzice odradzali mi taką ścieżkę kariery. Bali się, że z muzyki nie utrzymam ani siebie, ani rodziny. Odbyliśmy niejedną rozmowę na ten temat, ale postawiłem na swoim wspomina autor przeboju „Żółte tulipany”. Jednak, gdy jego dzieciom także zamarzyły się kariery wokalne, starał się je zniechęcić.

Posłał je do szkół muzycznych, ale odetchnął z ulgą, gdy zdecydowały się na inne zawody. Z żoną Kasią tworzą zgrany duet i choć, jak w piosence wiele razy dawał jej żółte tulipany, to nigdy nie miał na myśli rozłąki, o której śpiewał. Rozumieją się zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym.

Razem komponują i piszą utwory dla siebie, i dla innych. – Łatwiej żyje się, gdy dwie osoby idą wspólną drogą i się uzupełniają. Razem stworzyliśmy wiele hitów – opowiada wokalista. Para prowadzi też muzyczną agencję, realizującą audycje i minikoncerty dla uczniów szkół. Z czasów, gdy często jeździł w trasy koncertowe, żałuje dni, których nie spędził ze swoimi dziećmi.

Trochę narzekali. Nam też nie było dobrze z myślą, że znów zostają z nianią, czy z babcią. Poza sezonem koncertowym byliśmy jak najbardziej obecnymi w ich życiu rodzicami – tłumaczy. Ale kiedyś dla wnuków zamierza mieć więcej czasu.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo poinformowała o swoich tajemniczych planach!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.