Reklama


Reklama

Fotorelacja: Na planie nowego teledysku Andre

2016-01-22T16:48:36+01:00 Fotorelacja: Na planie nowego teledysku Andre https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/01/Andre-plan-teledysku-Powiem-ludziom-11.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Tym razem Andre za plan zdjęciowy wybrał Zamek Krzyżacki w Gniewie koło Tczewa. – To bardzo klimatyczne miejsce. W 2009 nagraliśmy tam kilka ujęć do piosenki „Jedna taka noc” i postanowiliśmy tam znów powrócić. Zamek w Gniewie pe...

Reklama

Tym razem Andre za plan zdjęciowy wybrał Zamek Krzyżacki w Gniewie koło Tczewa. – To bardzo klimatyczne miejsce. W 2009 nagraliśmy tam kilka ujęć do piosenki „Jedna taka noc” i postanowiliśmy tam znów powrócić. Zamek w Gniewie pełni także funkcje hotelowo-gastronomiczne. Często odbywają się tam bankiety i wesela – zdradza wokalista.

 

Jak przyzwyczaił nas Andre, tak jak wiele innych jego piosenek „Powiem ludziom” będzie tradycyjnie bardzo lekki i taneczny. Ekipa uczestnicząca w nagraniu teledysku śpiewała refren już od pierwszego odsłuchania:
„Powiem ludziom, powiem że…
Powiem że kocham cię”.

 

Realizacją teledysku zajął się Łukasz Kowalski – twórca najpopularniejszych teledysków disco polo „Ona tańczy dla mnie”, czy „Ale Ale Aleksandra”. – Premierę planujemy na 2 lutego. Przygotowujemy też konkurs z atrakcyjną nagrodą, który będzie związany z premierą najnowszego teledysku – zdradza Andre. W oczekiwaniu na efekt końcowy, zobaczcie fotorelację udostępnioną przez Zamek Gniew.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  2. Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!
  3. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.