Reklama
Polecamy


Reklama

FOTOgaleria gwiazd! | Selfie grudnia | Tylko u Nas!

2016-12-31T20:05:05+01:00 FOTOgaleria gwiazd! | Selfie grudnia | Tylko u Nas! https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/12/Disco-Polo-2017.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Stary rok przechodzi już do historii! Zobaczcie w jakich nastrojach spędzili ostatnie dni grudnia przedstawiciele muzyki tanecznej. Artyści oprócz tego że odpowiedzieli nam na pytanie jakie marzenia spełnią na 100 % w nowym roku to wysłali nam rów...

Reklama

Stary rok przechodzi już do historii! Zobaczcie w jakich nastrojach spędzili ostatnie dni grudnia przedstawiciele muzyki tanecznej. Artyści oprócz tego że odpowiedzieli nam na pytanie jakie marzenia spełnią na 100 % w nowym roku to wysłali nam również zdjęcia prezentujące ich nastroje, miny w ostatnich dniach grudniach.

 

 

Jako ekipa redakcji disco-polo.info życzymy wszystkim bez wyjątku Szczęśliwego Nowego Roku. Mamy nadzieję, że tak jak dotychczas będziemy mogli spotykać się z Wami zarówno na tych większych jak i mniejszych imprezach, popularyzujących naszą rodzimą muzykę taneczną.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!
  2. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  3. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.