Reklama
Polecamy


Reklama

Formacja Mig podbija rynek muzyczny! Zespół osiągnął kolejny wielki sukces!

2018-05-05T11:00:00+02:00 Formacja Mig podbija rynek muzyczny! Zespół osiągnął kolejny wielki sukces! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/formacja-mig-podbija-rynek-muzyczny-zespol-osiagnal-kolejny-wielki-sukces-1525443440.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - zespół Mig
Reklama


Ogólna

Mało która produkcja osiągnęła w ostatnim czasie podobne wyniki, co nowość zespołu Mig pt. "Do niej coś czuję"

Reklama

Najnowsza produkcja formacji Mig zbiera owocne żniwo. W ciągu nieco ponad 90 godzin od premiery teledysk do piosenki "Do niej coś czuję" przekroczył w serwisie YouTube milion wyświetleń! Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych ostatnio osiągniętych wyników.

OMG! Nasza nowa propozycja pt."Do niej coś czuję" właśnie przekroczyła milion wyświetleń. Dziękujemy jesteście wielcy / napisał na swoim fanpage'u zespół Mig 

Co więcej, nowość w ciągu kilkudziesięciu godzin od premiery znalazła się na drugim miejscu, na karcie czasu w serwisie YouTube - co oznacza, że "Do niej coś czuję" jest jednym z najczęściej oglądanych materiałów znajdujących się we wspomnianym serwisie. Wspomnianą produkcję poprzedza jedynie legendarna grupa Metallica.

Jest to niebywały sukces dla formacji Mig, która jak zwykle ze skromnością cieszy się osiągniętych wyników.

Mig - Do niej coś czuję (Official video)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Ta premiera disco polo wypada zdecydowanie Na Plus! Gorąca nowość od utalentowanej formacji!
  3. Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.