Reklama
Polecamy


Reklama

Farna i Kaen skopiowali teledysk od Long i Junior'a?!

2017-11-01T17:36:00+01:00 Farna i Kaen skopiowali teledysk od Long i Junior'a?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/farna-i-kaen-skopiowali-teledysk-od-long-i-juniora-1509553958.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Czy artyści zajmujący się muzyką pop oraz hip hopem zainspirowali się twórczością zespołu disco polo?

Reklama

Ewa Farna oraz Kaen udostępnili 27 października swój najnowszy teledysk do piosenki pt. "Echo", który jak poinformowali nas obserwatorzy łudząco przypomina jedną z produkcji disco polo?! Mowa tu o klipie  chłopaków z formacji Long & Junior pt. "Bądź przy mnie blisko".

Faktycznie obydwie produkcja, jeśli chodzi o klimat miejsca gdzie zostały zrealizowany zdjęcia do klipów są bardzo podobne. Stara opuszczona fabryka z wielkimi oknami występuje zarówno w teledysku do piosenki "Echo" oraz "Bądź przy mnie blisko". Również bardzo podobnym elementem jest taniec pary. Wstawki wokalowe są zrealizowane w prawie identyczny sposób. 

Mimo dość dużej ilości podobnych, ale nie identycznych motywów, nie można jednoznacznie określić, czy faktycznie Farna i Kaen inspirowali się formacją Long & Junior.

Nawet jeśli miało to miejsce, to Michał oraz Jarek powinni być zadowoleni z tego faktu, że "gwiazdy" muzyki pop i hip hopu zainspirowali się ich produkcją. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Taneczna nowość od Diadem zwala z nóg! To prawdziwy majstersztyk!
  2. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  3. Gwiazdor disco polo w duecie z Lady Jessy! "No weź polewaj" podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.