Reklama


Reklama

Fani disco polo w panice! Marcin Miller znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie?! Artysta wydał oświadczenie!

2020-01-29T20:25:00+01:00 Fani disco polo w panice! Marcin Miller znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie?! Artysta wydał oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/marcin-miller-boys-w-smiertelnym-zagrozeniu-wymowne-pozegnanie-gwiazdy-disco-polo-1580322964.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Ogólna

- było u nas trzęsienie ziemi teraz mamy alarmy w telefonach, że zbliża się tsunami' mówi Marcin Miller. Fani disco polo w panice

Reklama

Marcin Miller to ikona muzyki disco polo! Artysta zagwarantował milionom Polaków niezliczoną ilość przebojów, które pokochał cały kraj. Nic więc dziwnego, że słowa wokalisty zrodziły panikę! Lider formacji Boys za pomocą mediów społecznościowych pożegnał się z fanami disco polo i podziękował za wsparcie informując tym samym, że znalazł się w niebezpieczeństwie! Wokalista wraz z zespołem wyleciał kilka dni temu w trasę koncertową po USA! Niestety w tym czasie miało miejsce trzęsienie ziemi! 

Zobacz również: Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!

"cześć kochani, pozdrawiam z Florydy. Wczoraj było u nas trzęsienie ziemi teraz mamy alarmy w telefonach, że zbliża się tsunami. Zatem pozdrawiamy z Florydy, jakby coś kochamy, zawsze kochaliśmy pa pa " przyznał Marcin Miller, żegnając się z fanami. To nagranie spowodowało panikę wśród internautów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy, aby jak najszybciej cała ekipa wróciła do Polska, bo tutaj takich zagrożeń nie ma.

Taka reakcja fanów spowodowała, że Marcin Miller nagrał kolejny filmik, w którym zdementował informacje na temat zagrożenia i wyznał, że to był żart. Jak dodał w opisie  "już tyle razy mnie uśmiercano, że powinniście do tego przywyknąć" 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zresztą już tyle razy mnie uśmiercano, że powinniście do tego przywyknąć????

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Jak widać gwiazdor disco polo ma duży dystans do siebie i do tego co dotyczy jego osoby. Nic nie zmienia jednak faktu, że faktycznie odnotowano potężne trzęsienie ziemi. 

Zobacz również: Zabawa u sąsiada hitem disco polo?! Wokalista disco polo zaskoczył fanów nową produkcją!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artyści disco polo idą jak po swoje. Kariera "Weź nie pytaj" przyspiesza!
  2. Tajemnicza kobieta skradła serce wokaliście disco polo?! Poznajcie niezwykłą historię!
  3. Okradziono popularne gwiazdy muzyki disco polo! Reakcja jest natychmiastowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.