Reklama
Polecamy


Reklama

Edyta Przytulska (Cayra) nawołuje do pomocy!

2017-01-20T12:44:14+01:00 Edyta Przytulska (Cayra) nawołuje do pomocy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/01/Cayra-nawoluje-do-pomocy-w-schronisku.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Młoda wokalistka nie szczędzi serca. Otóż Edyta Przytulska, która w branży działa pod pseudonimem Cayra pojawiła się w schronisku dla psów. Jak informuje na swoim fanpage’u „Jest tu dużo naszych” mniejszych braci „czekający...

Reklama

Młoda wokalistka nie szczędzi serca. Otóż Edyta Przytulska, która w branży działa pod pseudonimem Cayra pojawiła się w schronisku dla psów. Jak informuje na swoim fanpage’u „Jest tu dużo naszych” mniejszych braci „czekających na Waszą pomoc”.

 

Opady śniegu, mróz i ogólna zawierucha nie sprzyja naszym najmniejszych, zarazem najsłodszym pupilom, które często nie mają na kogo liczyć. Również schroniska mimo wielu chęci potrzebują pomocy z zewnątrz, aby chociaż w najmniejszym stopniu stworzyć zwierzętom namiastkę domu.

 

Wokalistka postanowiła zachęcić do pomocy swoich fanów i sympatyków muzyki tanecznej prosząc m.in. o jedzenie i koce, albo chociaż krótki spacer, na który również Ona wybierze się w najbliższą sobotę z psiakami.

 

 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!
  2. Wyjątkowy prezent dla popularnego zespołu disco polo! Grupa Classic z wyjątkowym upominkiem
  3. Gwiazdor disco polo na skuterze wodnym! Maszyna skradła jego serce!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.